WIĘCEJ

  Świąteczny koncert „Z koronki przeszłości tylko na chwilę…”

  Warto przeczytać

  W dniu 19 grudnia br. w Gnatyuk Art Center w Żytomierzu odbył świąteczny koncert „Z koronki przeszłości tylko na chwilę…”. Rzeczywiście, chociaż „na chwilę” przenieśliśmy się w przepiękną atmosferę muzyki, harmonii, radości i spokoju. Za tą atmosferę dziękujemy serdecznie zasłużonemu dla kultury polskiej Zespołowi Kameralnemu im. Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego pod kierownictwem dr muzykologii Ireny Kopoć.

  W ramach koncertu można było wysłuchać najpopularniejszych kompozycji Piotra Czajkowskiego, które były grane na dużych scenach.

  Cieszymy się, że już powoli pomimo pandemii, zanurzamy się w okres świąteczny. Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia, przyniosą spokój, radość, zdrowie i wiarę, że wszystko będzie zgodnie z planem. I wierzymy, że następne spotkania, uroczystości będą odbywać się w większym gronie.

  Cieszymy się, że wszyscy obecni na Sali byli zadowoleni: „Czekamy na inne projekty, wystawy. Wszystko było niesamowicie! Dziękujemy” – powiedziała Olena Kwiatkowska.

  Każdy obecny na sali, oprócz satysfakcji i radości z odsłuchania koncertu, otrzymał prezenty. Wierzymy, że świąteczna atmosfera i energia przywrócą normalność, że dzieciątko Jezus, które za kilka dni urodzi się, pobłogosławi nas, co przyniesie dobro i radość w każdym dniu.

  Dziękujemy Gnatyuk Art Center w Żytomierzu za współpracę w tym roku dla i liczymy na dalszą owocną współpracę w przyszłości. Świąteczny koncert stanowił niejako podsumowanie wystawy fotograficznej fotografa polskiego pochodzenia, Alfreda Fedeckiego.

  Projekt finansowany jest ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą za pośrednictwem Fundacji „Pomoc Polakom na Wschodzie”.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content