O nas

Portal Polska360.org powstał, by wspierać Polaków i Polonię na całym świecie. Pomoc jest szczególnie ważna w czasie kryzysu wywołanego przez COVID-19. Tworzony przez naszą Fundację portal, mamy nadzieję, że będzie miejscem “budowania” więzi między Polonią rozsianą na całym świecie. We współpracy ze środowiskami polonijnymi i ekspertami organizujemy webinary, warsztaty pomagające znaleźć pracę, przebranżowić się w związku z nowymi wyzwaniami rynku. Pracujemy z prawnikami, psychologami, ekonomistami i ludźmi kultury, aby stworzyć szeroki wachlarz wsparcia.


Promujemy zaradność i odpowiedzialność, staramy się inspirować i przyspieszać wymianę doświadczeń, pokazując liczne przykłady pozytywnych działań Polaków i Polonii w różnych częściach świata.

  • Zarejestruj się na wybrany webinar na portalu Polska360.org i włącz się do naszych działań
  • Skorzystaj z bazy wiedzy stworzonej przez ekspertów portalu
  • Działasz w środowiskach polonijnych, organizacjach pozarządowych, nieformalnych grupach wsparcia ? Podziel się tym z nami. Zachęcamy naszych Rodaków ze świata do przesyłania nam wieści o Waszych sukcesach, dzielenia się osiągnięciami, informacjami o projektach, również tych planowanych. Niech będą inspiracją dla innych.

Razem jest łatwiej.

Zespół portalu Polska360.org