WIĘCEJ

  Największe spotkanie Polonii w Miami (10-12.02.2022 r.)

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Kongres 60 Milionów – wydarzenie łączące Polaków z kraju i z zagranicy odbędzie się w dniach 10-12 lutego w Miami. 11 edycja tego międzynarodowego wydarzenia zgromadzi ludzi biznesu, polityki i działaczy społecznych. Wśród prelegentów m.in.  Rafał Brzoska – Prezes – InPostu, Stefan Batory – Prezes Booksy.com, Rafał Milczarski – Prezes PLL LOT, Adrian Kubicki – Konsul Generalny RP w Nowym Jorku.

  Kongres 60 Milionów to inicjatywa aktywnej integracji i wspierania kooperacji między Polakami mieszkającymi w Ojczyźnie i tymi, którzy żyją poza jej granicami. Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w Miami w 2018 roku. Zaś sama idea kongresu narodziła się na linii Rzeszów – Nowy Jork i urosła do idei Kongresu jako cyklicznego forum tworzącego pole do współpracy i działań biznesowych osób czujących więź z Polską. W latach 2018-2021 Kongres 60 Milionów organizowany był m.in. w Londynie, Buffalo, Berlinie, Miami i Nowym Jorku. “Jestem szczególnie dumny, że nasze wydarzenie przyczynia się do promocji polskich firm za granicą, a takie marki jak InPost, Inglot czy LOT – są fantastycznymi ambasadorami naszego kraju” – mówi Kamil Szymański – Współzałożyciel Kongresu i Prezes 60mln.pl.

  W Miami rozmowy skoncentrowane będą wokół zagadnień dyplomatycznych, biznesowych, możliwości inwestycyjnych, rozwoju technologii, działalności społecznej i charytatywnej. Prelegenci Kongresu to wybitni eksperci, ludzie biznesu między innymi z Polski, USA, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Australii. Z uczestnikami spotkają się m.in. twórca potęgi InPostu Rafał Brzoska, Stefan Batory – współtwórca platformy Booksy oraz iTaxi, Oskar Kowalski – założyciel Global Incubator, Maciej Kraus – Parter Movens Capital, Eva Hussain –  CEO Polaron, Beata Drzazga – założycielka i Prezes Betamed S.A.

  Do Polaków dołączą ważni przedstawiciele amerykańskiej polityki i biznesu m.in. burmistrz Miami – Francis Suarez, były CFO Białego Domu – David Feit oraz przedsiębiorca i wizjoner na rynku kryptowalut – Alex Lightman. Uczestnicy polonijnego forum będą mogli wziąć udział także w wydarzeniach towarzyszących – turnieju golfowym czy specjalnym rejsie po zatokach Miami. Ta edycja Kongresu 60 Milionów organizowana jest we współpracy z 50th International Polonaise Ball ”Royal Jubilee”.  

  “Polonia to społeczność o wyjątkowym potencjale, która cały czas się rozwija, stając się coraz bardziej skutecznym i naturalnym partnerem dla przedsiębiorców z Polski. Kongres 60 Milionów jest doskonałą platformą do nawiązania relacji i wymiany doświadczeń oraz prezentacji firm i dynamicznego rozwoju Polski w ostatnich latach. Po tej stronie oceanu spotyka się wielu przedsiębiorców, których trudno spotkać na kongresach w Europie, a którzy mogą okazać się wartościowymi partnerami biznesowymi dla firm chcących prowadzić biznes w USA.” – przekazał Grzegorz Fryc – Współzałożyciel Kongresu 60 Milionów. 

  “Kongres to unikalna możliwość spotkania Polaków z Kraju i z zagranicy, liderów swoich branż i środowisk. Jest nas 60 milionów na całym świecie – to nasz przywilej, by ze sobą współpracować na najwyższym poziomie, jednocześnie kształtując i umacniając wizerunek Polski.” – misję wydarzenia podsumowuje Zbigniew Klonowski – Współzałożyciel oraz Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego Kongresu 60 Milionów.


  Do głównych zagadnień poruszanych na Kongresie w Miami należeć będą : promocja regionów Polski, budowanie marki Polska, rynek nieruchomości, logistyka i turystyka.

  Program Kongresu w Miami :

  10.02.2022, godz. 18.00 czasu lokalnego – przyjęcie powitalne

  11.02.2022

  godz. 10.00 czasu lokalnego – 60Million Golf Cup

  godz. 19.00 czasu lokalnego – Networking Yacht Cruise, Sea Isle Marina & Yachting Center

  12.02.2022

  godz. 9.00-17.00 czasu lokalnego – Kongres 60 Milionów, Hotel Aka Brickell w Miami

  Szczegóły dotyczące Kongresu dostępne są na stronie www.60mln.pl oraz na Facebook : www.facebook.com/60mln

  Portal Polska360.org jest partnerem medialnym wydarzenia. Na naszym profilu na Facebook będziemy na bieżąco relacjonować wydarzenia Kongresu w Miami. Zapraszamy.

  Redakcja Polska360.org

  źródło : Kongres 60 milionów

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content