WIĘCEJ

  Kongres 60 Milionów – 15 edycja

  Warto przeczytać

  Zbliża się 15. edycja Kongresu 60 Milionów – Globalnego Zjazdu Polonii! Spotykajmy się w dniach 1-3 lutego 2024 roku w malowniczym Miami na Florydzie!

  Program Kongresu w całości będzie poświęcony rozwojowi biznesów – oferując spotkania branżowe, możliwość indywidualnych rozmów z wybranymi uczestnikami, oraz otwierając drzwi do cennych relacji i współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami. To wyjątkowa okazja między innymi do nawiązania kontaktów z amerykańskimi inwestorami, aby omówić potencjalne formy współpracy z polskimi firmami.

  Misją Kongresu 60 Milionów jest stworzenie międzynarodowej platformy do wymiany pomysłów, inicjowania dyskusji oraz oferowania rozwiązań, które doprowadzą do nawiązywania i rozwoju relacji biznesowych i społecznych w ramach sieci międzynarodowych kontaktów. Kongres stanowi jedną z największych diaspor na świecie – sześćdziesięciomilionową społeczność Polaków, przedstawicieli Polonii mieszkających w różnych miejscach na świecie oraz przedsiębiorców zagranicznych, inwestujących i rozwijających biznesy w Polsce.

  W ramach programu przewidziane są również spotkania między innymi z władzami hrabstwa Miami-Dade County, ITC i Select Florida, podczas których uczestnicy będą mieli możliwość zgłębienia wiedzy na temat zakładania i prowadzenia firm na terenie USA, korzystania z różnych ulg i ułatwień dla przedsiębiorców, a także zrozumienia obowiązującego systemu podatkowego.

  Zbliżająca się edycja Kongresu skupi się również na polskich startupach o potencjale globalnym, oferując nie tylko możliwość promocji na rynku Stanów Zjednoczonych, lecz także szansę nawiązania kontaktów z potencjalnymi inwestorami oraz możliwość zakładania firm na terenie USA.

  Podczas dni kongresowych możemy się spodziewać:

  • Paneli dyskusyjnych z ekspertami z Polski i Stanów Zjednoczonych
  • Prezentacji startupów
  • Spotkań z inwestorami
  • Roundtables branżowych
  • Spotkań 1 na 1

  W trakcie trwania Kongresu nie zabraknie również okazji do integracji i uczestnictwa w towarzyszących wydarzeniach, takich jak Welcome Party czy Yacht Party. Wieczorne spotkania to nie tylko czas na relaks i zabawę, ale też świetna okazja, by poznać ciekawych ludzi i nawiązać nowe kontakty – wszystko w luźnej i inspirującej atmosferze!

  Nie czekaj, zarejestruj się jużteraz!  https://60mc.ticketspice.com/miami-2024

  Więcej informacji na temat Kongresu dostępnych jest na stronie www.60mln.pl.

  Obejrzyj zapowiedź!

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content