WIĘCEJ

  Wszystkiego dobrego w Nowym 2022 Roku

  Warto przeczytać

  Za nami kolejny rok aktywnej działalności portalu Polska360.org na rzecz i o Polakach i Polonii na świecie. Zrealizowanych ponad 100 tematycznych webinarów, transmisji z ważnych wydarzeń z Polski i świata polonijnego, wiele artykułów eksperckich, wiadomości z aktywnej działalności naszych Rodaków na świecie na profilu FB naszego projektu. 2021 r. to także uruchomienie z powodzeniem Polska360TV i jej programów informacyjnych telewizji internetowej, a także nowy cykl historyczny „Piątki z Kresowymi Żołnierzami”. W imieniu całego zespołu Polska360.org pragnę Wszystkim naszym widzom, czytelnikom, współpracownikom i sympatykom podziękować za Państwa obecność przez cały rok na naszych łamach, w trakcie realizowanych przez nas wydarzeń, za dzielenie się wiadomościami o Państwa aktywnej działalności w środowiskach polskich i krajów zamieszkania, niezależnie gdzie Państwo mieszkacie, udostępnianie realizowanych przez nas wydarzeń. Kolejny rok staraliśmy się przybliżać wszystkim w Polsce i na świecie działalność Polaków w różnych zakątkach świata – od Japonii, Indii przez Europę, Afrykę do obu Ameryk.

  Wszystkie zrealizowane przez nas wydarzenia są i będą nadal dostępne dla wszystkich zainteresowanych osób na portalu Polska360.org oraz na naszym profilu Facebook – www.facebook.com/Polska360.org. Zachęcamy do powracania do artykułów, obejrzenia webinarów, których Państwo jeszcze nie widzieli lub do powrócenia do tych obejrzanych, do prześledzenia raz jeszcze programów Polska360TV, aby przypomnieć sobie jak wiele w tym mijającym roku się wydarzyło.

  W ostatnim dniu starego roku proszę przyjąć od całej redakcji Polska360.org oraz Fundacji Polska360 życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia w nadchodzącym Nowym 2022 Roku. Życzymy wiele radości i kreatywności w Państwa dalszej działalności na rzecz Polaków zamieszkałych poza granicami Kraju. Polakom z Białorusi życzymy wytrwałości i zapewniamy o naszym nieustającym wsparciu dla Państwa.

  Prosimy, dzielcie się Państwo z nami osiągnięciami Polaków na świecie – tych mniejszych w Państwa środowiskach lokalnych i tych spektakularnych, ważnych dla społeczeństwa Państwa krajów zamieszkania także w nadchodzącym, Nowym Roku. Z radością o tym napiszemy i opowiemy na naszym portalu w kolejnym roku naszej działalności.

  Z uwagi na różnice czasowe nasi Rodacy mieszkający na całym świecie o różnych porach przywitają Nowy Rok. 31 grudnia i 1 stycznia pomyślmy zatem o tych rozsianych po całym globie i życzmy sobie nawzajem, choćby telepatycznie, wszystkiego najlepszego :

  31.12 godz. 12:00 czasu polskiego – Nowy Rok rozpocznie się w Nowej Zelandii

  31.12 godz. 14:00 czasu polskiego – Nowy Rok przyjdzie w Australii

  31.12 godz. 16:00 czasu polskiego – w Tokio rozlegnie się dźwięk noworocznego dzwonu

  31.12 godz. 17:00 w Pekinie, a o 21:00 w Dubaju – rozpocznie się Nowy Rok

  31.12 godz. 22:00 – w Rosji, na Białorusi

  31.12 godz. 23:00 czasu polskiego – w Wilnie, Lwowie

  01.01 godz. 0:00 czasu polskiego – w Polsce i wielu krajach Europy

  01.01 godz. 1:00 czasu polskiego – w Londynie, Lizbonie, w Irlandii i na Islandii czy Wyspach Owczych

  01.01 godz. 6:00 czasu polskiego – Nowy Rok rozpocznie się w Nowym Jorku, Waszyngtonie, Toronto i Montrealu

  01.01 godz. 8:00 czasu polskiego – Nowy Rok rozpocznie się w Brazylii

  01.01 godz. 9:00 czasu polskiego – świętować 2022 rok będą mieszkańcy Los Angeles czy Calgary

  Powitanie Nowego Roku zakończy się o godz. 13:00 czasu polskiego na wyspach Baker i Howland.

  Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Wszystkich Państwa ! Łączy nas Polska !

  autor : Aneta Hoffmann, Polska360.org

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content