WIĘCEJ

  Koncert „Pamiętajmy”, 07.09.2021 r. godz. 18.00

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Serdecznie zapraszamy Państwa na koncert „Pamiętajmy” organizowany przez Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy Armii Krajowej poświęcony mniej znanym bohaterom, którzy poświęcili swą młodość dla walki o niepodległość Polski. Koncert odbędzie się w Węgrowie 07.09.2021 r. o godz. 18.00 i będzie transmitowany na żywo poprzez Facebook organizatora oraz Facebook naszego portalu Polska360.org.

  W trakcie widowiska muzycznego przedstawione zostaną sylwetki ośmiu spośród wielu tysięcy młodych Polaków, którzy w czasie II wojny światowej i tuż po niej nie złożyli broni. Towarzyszyć im będą piosenki w wykonaniu młodych, uzdolnionych artystów.

  Stowarzyszenie Łagierników Żołnierzy AK pragnie przypomnieć o ludziach pełnych energii i chęci do działania, którzy mimo całego zła, które ich otaczało pozostali sobą i wierzyli, że BÓG, HONOR I OJCZYZNA to jedyna i najwłaściwsza droga.

  Widowisko będzie hołdem dla tych „cichych bohaterów” – żołnierzy AK i Polskich Sił Zbrojnych na Zachodzie, którzy zasłużyli się jako młodzi ludzie dla naszej Ojczyzny i zasługują na naszą pamięć. Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia i udostępniania tego wyjątkowego koncertu.

  Transmisja od godz. 18.00 na Facebook : www.facebook.com/polska360.org

  Portal dla Polonii i Polaków na świecie Polska360.org jest patronem medialnym wydarzenia.

  Koncert został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Kultura – Interwencje 2021”.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content