WIĘCEJ

  Życzenia Świąteczne od portalu Polska360.org

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Szanowni Państwo,

  przed nami wyczekiwany przez wielu z nas, wyjątkowy czas w roku – okres Świąt Bożego Narodzenia. Dla nas Polaków, niezależnie gdzie znajdujemy się na świecie, tradycje związane z Wigilią, opłatkiem, rodzinnym spędzaniem Świąt są czymś najważniejszym. Pandemia sprawiła, że wielu nie dane jest odwiedzić jak dawniej swej rodziny. Możemy jednak być razem choćby poprzez Internet. Niech nikt tego dnia nie będzie sam, a narodzony Boży Syn da wiarę i nadzieję na lepsze jutro.

  W ten szczególny czas redakcja portalu Polska360.org pragnie podziękować Państwu za czerpanie informacji z pracy naszego zespołu – artykułów, webinarów, programów Polska360 TV. Za Państwa udział w naszych transmisjach i wydarzeniach. Za komentarze i polubienia. Pracujemy, aby wspierać Rodaków zamieszkałych poza granicami Kraju, promować wielu aktywnych Polaków w różnych dziedzinach, informować Państwa o ważnych wydarzeniach kulturalnych, patriotycznych, ekonomicznych z Kraju.

  Prosimy przyjmijcie Państwo od całej, naszej redakcji życzenia wspaniałych, rodzinnych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i zdrowia w nadchodzącym Nowym 2022 Roku.

  Jednocześnie zachęcamy Państwa gorąco do włączenia się do akcji „Wigilijny talerz dla Andżeliki i Andrzeja” zainicjowanej przez Ministra Jana Dziedziczaka, Pełnomocnika Rządu do spraw Polonii i Polaków za Granicą. Za naszą wschodnią granicą prawie tysiąc osób jest więzionych za przekonania przez reżim białoruskiego dyktatora Łukaszenki. Od  9 miesięcy w więzieniu przebywa też dwoje działaczy Związku Polaków na Białorusi: Andżelika Borys i Andrzej Poczobut.  Pusty wigilijny talerz nabierze w ich rodzinnych domach ponownie więcej niż symbolicznego, smutnego znaczenia. Okażmy im nasze wsparcie. Prosimy o przesyłanie Państwa zdjęć pustego miejsca przy stole na #WigiliaAndżelikiiAndrzeja wraz z krótkimi życzeniami powrotu do wspólnego stołu, na specjalnie w tym celu utworzone na profilu Facebooka Ministra Jana Dziedziczaka wydarzenie „wigilijny talerza dla Andżeliki i Andrzeja”.  Na zakończenie akcji wszystkie zdjęcia będą wydrukowane i przekazane adresatom.

  Wszystkiego dobrego !

  Zespół redakcyjny portalu Polska360.org

  Warszawa, 24.12.2021 r.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content