WIĘCEJ

  Wspieranie polskiego sportu przez najlepszych polskich zawodników

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Są na ustach wszystkich Polaków. Robią kariery w międzynarodowych klubach. Są ambasadorami Polski w świecie. Najlepsi, polscy sportowcy. Niektórzy z nich bardzo aktywnie wspierają rozwój sportu w Polsce.
  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinaru sportowego portalu Polska360.org, wyemitowanego w dniu 28.01.2022 r. o godz. 19.00 czasu polskiego. Nasz ekspert Marcin Wierżajtys przybliżył nam tym razem na przykładzie karier byłego gracza NBA Marcina Gortata i wielokrotnego reprezentanta Polski w piłce nożnej – Jakuba Błaszczykowskiego, jak sportowcy najwyższej klasy wspierają polski sport. W trakcie webinaru dowiedzą się Państwo o różnych formach tej pomocy – poprzez spotkania i obozy, ale także wsparcie finansowe i stricte sportowe polskich klubów. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia !

  Ekspert :

  Marcin Wierżajtys – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i były zawodnik uczelnianego klubu taekwondo AZS, zdobywca II miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo olimpijskim w 2002 r., instruktor piłki nożnej, taekwondo olimpijskiego oraz kulturystyki, pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego, propagator aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content