WIĘCEJ

  60 milionów

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Kongres 60 milionów

  Serdecznie zapraszamy do obejrzenia wyemitowanej w dniu 27.01.2022 r. o godz. 20.00 czasu polskiego rozmowy Polska360.org ze Zbigniewem Klonowskim, jednym z organizatorów Kongresu 60 Milionów – globalnego zjazdu Polonii, który w 2022 roku odbędzie się w dniach 10-12 lutego w Miami (USA). To już 11. edycja wydarzenia, które poprzez wzmacnianie więzi polonijnych buduje międzynarodowe relacje biznesowe korespondujące z trendami XXI wieku. O początkach i rozwoju Kongresu, o jego tegorocznej edycji, o tym jak wzmacniać biznesowe relacje Polaków na całym świecie oraz o sytuacji Polonii w dobie COVID-19 z naszym gościem rozmawiał Łukasz Budzyński. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia.

  Gość :

  Zbigniew Klonowski – absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych MBA zorganizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów wraz z University of Strathclyde w Glasgow. W latach 1994-2000 związany z Toruńskimi Piwnicami Win Vinpol, przechodząc drogę od Menedżera Importu i Eksportu, kończąc jako Członek Rady Nadzorczej. Od 1999 r. współtwórca i Prezes Zarządu grupy kapitałowej Trias S.A., w skład której wchodzą m.in. spółki Trias AVI, VES, DIGISERVICE, Azoty Arena Operator i CWK Operator oraz Trias International w USA.
  Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii przedsiębiorczości za rok 2003, a w 2004 r. w konkursie o Laur Businessmana, organizowanym przez redakcję „Businessman Magazine” oraz PricewaterhouseCoopers – nominowany do grona pięciu najlepszych przedsiębiorców w Kraju.
  Pełni szereg funkcji społecznych, w tym m.in. w Radzie Fundacji Przyjaciół Planetarium i Muzeum Mikołaja Kopernika, Prezesa Sekcji Nośników Audiowizualnych w KIG Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wiceprezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Infrastruktury Sportu. Ponadto jest współzałożycielem i Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Kongresu 60MLN.PL.

  Prowadzący : Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content