WIĘCEJ

  Wsparcie eksportu – rola Banku Gospodarstwa Krajowego

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa na kolejny webinar z cyklu „Środy z BGK” – pt. „ Wsparcie eksportu – rola Banku Gospodarstwa Krajowego” zrealizowany w dniu 03.11.2021 r. o godz. 15.00 czasu polskiego. Ekspertka banku w Zespole Relacji finansowania handlu – Joanna Wierzbowska przybliży Państwu zagadnienia bilansu handlowego Polski i związanych z nim wyzwań dla polskiego eksportu, a także krajowego pochodzenia towarów. Dowiedzą się Państwo również, jak sam bank BGK wspiera eksport rodzimych towarów. Zachęcamy do oglądania !

  Ekspert :

  Joanna Wierzbowska – absolwentka Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie ze specjalizacją rynków wschodnich. Posiada 7-letnie doświadczenie w finansowaniu handlu. W Banku Gospodarstwa Krajowego od 2014 roku, obecnie na stanowisku eksperta w Zespole Relacji finansowania handlu, odpowiada m.in. za wspieranie eksportu. Wcześniej związana z branżą eventową.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content