WIĘCEJ

  Społeczny Komitet Opieki nad Starą Rossą

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia webinaru zrealizowanego w wyjątkowym dniu Zaduszek – 02.11.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego, a poświęconego wieloletniej działalności Społecznego Komitetu Opieki nad Starą Rossą. O stanie i pracach prowadzonych na niezmiernie ważnej dla polskiej historii i pamięci narodowej nekropolii w Wilnie rozmawialiśmy z Prezesem Społecznego Komitetu – Panem Dariuszem Żybortem. Zapraszamy Państwa serdecznie do jego obejrzenia.

  Gość :

  Dariusz Żybort – prezes Społecznego Komitetu Opieki nad Starą Rossą (od 01.03.2018 r.), jeden z członków w Zarządzie Polskiego Stowarzyszenia Medycznego na Litwie (PSML), stomatolog, właściciel gabinetu stomatologicznego w gmachu Domu Polskiego w Wilnie, działacz w Forum Rodziców Szkół Polskich na Litwie.

  Prowadząca : Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content