WIĘCEJ

  Wolontariat – gdzie biją nasze serca?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia webinaru z cyklu „Środy z BGK” zrealizowanego w dniu 23.03.2022 r. o godz. 15.00 czasu polskiego – “Wolontariat – gdzie biją nasze serca ?”. Tym razem przedstawiciele BGK opowiedzieli o tym, że praca w tym banku to nie tylko praca za biurkiem i z klientem. Pracownicy Regionu Wielkopolskiego pomagają młodszym, słabszym, ochoczo włączając się w działania wolontariackie – niejednokrotnie korzystając z własnych doświadczeń. Spotkanie z Moniką Ulatowską, Anną Kozal-Gałecką i Weroniką Lipnicką poprowadził Jędrzej Krauze. Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia !

  Eksperci :

  Monika Ulatowska – Specjalista ds. sprzedaży BGK Region Wielkopolski. Mama cudownego 10-letniego synka, który jest jej oczkiem w głowie 😊 Znakomita ekonomistka, która wie, że edukacja finansowa od najmłodszych lat jest bardzo potrzebna i przynosi wymierne korzyści w dorosłym życiu.

  Anna Kozal-Gałecka – Specjalista ds. analiz kredytowych, mam dwójki wspaniałych chłopców, którym poświęca cały, wolny czas. Analityczny umysł połączony jest z wielkim sercem, którym dzieli się z różnymi potrzebującymi. Inicjatorka akcji charytatywnych w BGK Regionie Wielkopolskim.

  Weronika Lipnicka – Praktykantka w BGK Regon Wielkopolski. W banku pracuje niedługo, ale odnalazła się tu jak ryba w wodzie. Fantastyczna koleżanka, która ciężko pracuje, aby być częścią zespołu. Choć Weronika sama dopiero rozpoczyna dorosłe życie, nie potrafi przejść obojętnie obok osób potrzebujących. Chętnie angażuje się we wszelkie akcje charytatywne, nie oczekując nic w zamian.

  Prowadzący :

  Jędrzej Krauze – Specjalista ds. rozwoju rynku regionalnego, przewodniczący Komisji Rewizyjnej Hufca ZHP Poznań-Wilda, wiceprzewodniczący rady osiedla Poznań-Wilda.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content