WIĘCEJ

  Najwyższy poziom sportowy a obrona ojczyzny w XXI wieku na przykładzie atakowanej Ukrainy

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Serdecznie zapraszamy Państwa do obejrzenia wyemitowanego w dniu 18.03.22 r. o godz. 19.00 czasu polskiego kolejnego webinaru Marcina Wierżajtysa na portalu Polska360.org. Inwazja wojsk rosyjskich na Ukrainę sprawiła, że od prawie miesiąca oczy całego świata skierowane są na ten kraj. Dlatego też zapraszamy Państwa na webinar, który opowiada o czynnych i emerytowanych ukraińskich sportowcach o najwyższym poziomie sportowym, którzy mimo możliwości prowadzenia dostatniego życia w dowolnym miejscu na świecie, zdecydowali się powrócić do Ojczyzny, aby każdego dnia ryzykując własnym życiem, bronić jej przed rosyjskim agresorem. Przybliżone będą wizerunki takich sportowych sław jak: bracia Klitschko, Vasiliy Lomachenko czy Oleksandr Usyk. Zapraszamy do obejrzenia !
  Solidarni z Ukrainą !
  Ekspert : Marcin Wierżajtys – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i były zawodnik uczelnianego klubu taekwondo AZS, zdobywca II miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo olimpijskim w 2002 r., instruktor piłki nożnej, taekwondo olimpijskiego oraz kulturystyki, pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego, propagator aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content