WIĘCEJ

  “Wsparcie eksportu na Bliskim Wschodzie”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org serdecznie zaprasza do obejrzenia kolejnego webinaru ekonomicznego z cyklu „Środy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego”, wyemitowanego w dniu 02.03.2022 r. o godz. 15.00 – „Wsparcie eksportu na Bliskim Wschodzie”.
  Zamożne i perspektywiczne rynki takich krajów jak Arabia Saudyjska, Zjednoczone Emiraty Arabskie czy Katar cieszą się coraz większą popularnością wśród eksporterów i inwestorów z Polski. Podczas debaty ekspertów Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Banku Gospodarstwa Krajowego zostały przedstawione informacje jak odnaleźć się, prowadząc działalność gospodarczą, na Bliskim Wschodzie oraz instrumenty wsparcia eksportu i ekspansji zagranicznej na tych rynkach.
  Wydarzenie jest skierowane do polskich przedsiębiorców, zainteresowanych rozwojem swojej działalności za granicą na rynkach poza Europą, przede wszystkim na Bliskim Wschodzie.
  O doświadczeniach oraz instrumentach wsparcia dla polskich eksporterów i inwestorów opowiadali eksperci z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz BGK – Jarosław Al Abbas (PAIH), Feliks Kobierski (BGK) oraz Jarosław Trwoga (BGK). Webinar poprowadziła Janina Szwedo. Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia.
  Eksperci :

  Jarosław Al Abbas – ekspert Rynków Bliskiego Wschodu i Północnej Afryki Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu S.A. Posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu organizacji procesów sprzedaży oraz organizacji strategii ekspansji na rynki międzynarodowe. Na co dzień zajmuje się wsparciem polskich firm w pozyskiwaniu partnerów biznesowych i inwestycyjnych na rynkach arabskich.

  Feliks Kobierski – ekspert, Bank Gospodarstwa Krajowego, Departament Ekspansji Zagranicznej i Finansowania Handlu. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ukończył również studia podyplomowe Handlu ze Wschodem w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pierwsze doświadczenia w handlu zagranicznym i krajowym zdobywał pracując w firmie handlowej z branży instalacyjnej. Od 2001 roku jest związany z sektorem bankowym. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Kredyt Banku, BNP Paribas oraz BGŻ BNP Paribas. Z Bankiem Gospodarstwa Krajowego związany od 2018 roku. Obecnie zajmuje się finansowaniem handlu.

  Jarosław Trwoga – Bank Gospodarstwa Krajowego, Główny Ekspert ds. finansowania transakcji zagranicznych, Biuro Ekspansji Zagranicznej, Departament Ekspansji Zagranicznej i Finansowania Handlu. Absolwent kierunków Finanse i Bankowość oraz Stosunki Międzynarodowe w Szkole Głównej Handlowej. Studiował również na Universidade Nova de Lisboa w Portugalii. Doktorant Kolegium Zarządzania i Finansów SGH. Autor publikacji z zakresu finansowania ekspansji zagranicznej. Posiada ponad 13-letnie doświadczenie w sektorze bankowym. Od maja 2015 r. związany z obszarem finansowania eksportu oraz ekspansji zagranicznej polskich przedsiębiorstw w Banku Gospodarstwa Krajowego. W tym czasie był zaangażowany w finansowanie kontraktów eksportowych/projektów inwestycyjnych polskich przedsiębiorstw m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji USA, Indonezji oraz na Białorusi. Uczestniczył też w misjach gospodarczych na Bliskim Wschodzie oraz szkoleniach z zakresu finansów islamskich.

  Prowadząca :

  Janina Szwedo – Specjalista ds. Finansowania Handlu, Departament Ekspansji Zagranicznej i Finansowania Handlu BGK. Absolwentka King’s College London ze specjalizacją w polityce handlowej Unii Europejskiej oraz Higher School of Economics w Rosji. W Banku Gospodarstwa Krajowego od 2021 roku, obecnie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży finansowania handlu. Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywała w Zespole Operacji Finansowania Handlu w BGK, think-tankach oraz w sektorze public affairs.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content