WIĘCEJ

  Warszawskie Stare Powązki – dawniej i dziś

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia wyemitowanej w dniu 26.01.2022 r. o godz. 19.00 czasu polskiego rozmowy pt. “Warszawskie Stare Powązki – dawniej i dziś” z Karolem Gądzikiem, konserwatorem zabytków, członkiem zarządu Fundacji Stare Powązki. Podczas spotkania porozmawialiśmy m.in. o warszawskich Starych Powązkach jako pomniku historii od ponad 230 lat nierozerwalnie związanym z dziejami Warszawy i Polski, a także o działalności Fundacji Stare Powązki oraz ciągłej potrzebie propagowania opieki nad zabytkami.
  Rozmowę poprowadził Łukasz Sawicki. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia.

  Gość :

  Karol Gądzik – absolwent Instytutu Historycznego Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Instytutu Konserwacji Zabytków Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Nysie na kierunku: Konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Przez wiele lat prowadził prace konserwatorskie przy obiektach zabytkowych w Polsce, jak również prace zachowujące polskie miejsca pamięci na Kresach, m.in. na Ukrainie, Białorusi, Litwie i Łotwie. Obecnie członek Zarządu Fundacji Stare Powązki.

  Prowadzący : Łukasz Sawicki- ekspert portalu Polska360.org. Z wykształcenia filolog. Od początku swej kariery zawodowej zajmuje się kwestiami dotyczącymi szeroko pojętej komunikacji i promocji, a także tworzeniem i redagowaniem tekstów. W wolnych chwilach fotografuje.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content