WIĘCEJ

  Świętowanie niepodległości na podstawie działań Biura Programu “Niepodległa”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Nieszablonowe pomysły na świętowanie ważnych rocznic i świąt państwowych, inspiracje online i offline dla małych i dużych grup – na webinarium, które emitowane było 24.03.2021 r. o godz. 17.00 na portalu Polska360.org – każdy znajdzie coś dla siebie!

  Webinarium to wprowadzenie w świat sposobów nieszablonowego świętowania najważniejszych rocznic państwowych. Prelegentem był Marcin Rembacz – kierownik Działu Promocji i Projektów Biura Programu „Niepodległa”. Podczas webinarium poruszone zostały zagadnienia dotyczące:

  działalności Biura Programu „Niepodległa”;

  zainicjowanych przez BPN akcji, poprzez które możemy wspólnie świętować;

  inspiracji do podejmowania własnych działań;

  działań kulturalnych online jako szansy na rozwój.

  Webinarium zostało zrealizowane we współpracy z Biurem Programu „Niepodległa” – niepodległa.gov.pl

  Serdecznie Państwa zapraszamy do jego obejrzenia !

  Ekspert : Maciej Rembacz

  Marcin Rembacz – od blisko dekady jego praca zawodowa związana jest z zarządzaniem projektami i promocją w sektorze kultury. Od 2017 roku jako kierownik Działu Promocji i Projektów Biura Programu „Niepodległa” odpowiedzialny jest za strategię i działania popularyzatorskie służące upamiętnieniu stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości oraz opowieści o bogactwie polskiego dziedzictwa kulturowego. Wspólnie z „Niepodległą” zrealizował projekty takie jak „Festiwal Niepodległa na Krakowskim Przedmieściu” w Warszawie czy akcja „Niepodległa do hymnu”. Wcześniej jako pracownik m.in. Narodowego Instytutu Dziedzictwa był odpowiedzialny za koordynację programu Europejskich Dni Dziedzictwa w Polsce. Absolwent Wydziału Ekonomii i Zarządzania Uczelni Łazarskiego, Programu Executive MBA na Uniwersytecie Warszawskim, a także podyplomowych studiów Zarządzania Projektami SGH.

  prowadząca : Marzena Gajewska – ekspert ds. kultury portalu Polska360.org

  Marzena Gajewska – krakowianka w Warszawie, posiadająca wieloletnie doświadczenie w organizacji i koordynacji projektów kulturalnych i muzycznych. W ostatnich latach współpracująca z instytucjami kultury w zakresie promocji i polityki informacyjnej – m. in. z Zamkiem Królewskim w Warszawie, Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Biurem Programu „Niepodległa”, Krakowskim Klubem Wtorkowym oraz wieloma fundacjami. Ekspert działu „Kultura” portalu Polska360.org. Zainteresowania: polska scena polityczna, stosunki polsko-żydowskie, dziedzictwo kulturowe i historia Polski, opera, podróże. Autorka poezji i limeryków.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content