WIĘCEJ

  Jak rozmawiać ze swoją podświadomością?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza do obejrzenia wyemitowanego w dniu 29.10.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinaru z zakresu psychologii – „Jak rozmawiać ze swoją podświadomością ?”. Nasza ekspertka, doświadczony psycholog i psychoterapeuta Elena Petriv przybliży Państwu, czym jest podświadomość oraz jakie są etapy jej tworzenia. Dowiedzą się Państwo także o technikach kontaktu z podświadomością. Zapraszamy do obejrzenia !

  Ekspert :

  Elena Petriv – psycholog, mediator, psychoterapeuta w trakcie szkolenia w nurcie integratywnym, terapeuta NEST i EMDR. Wykształcenie zdobyła na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz na Narodowym Uniwersytecie im T.G. Szewczenki w Kijowie na kierunku psychologia, mediacja, asystent rodziny i pedagogika specjalna. Została przeszkolona w mediacji rodzinnej, pracowała jako mediatorka i trenerka rozwoju osobistego oraz jako psycholog z dziećmi ze spektrum autyzmu. W swojej pracy wykorzystuje najskuteczniejsze techniki i metody z różnych nurtów psychoterapii, takie jak: humanistyczny, psychodynamiczny, systemowy, gestal i poznawczo-behawioralny. Uważa, że ważnym elementem terapii jest relacja terapeutyczna, która tworzy się w atmosferze bezpieczeństwa, akceptacji, zaufania i zrozumienia. Metodykę̨ pracy dostosowuje do indywidualnych potrzeb pacjenta\ki. Wykorzystuje innowacyjne techniki i metody pracy, takie jak: praca za pomocą kart metaforycznych; medytacja psychologiczna; psychodrama; neurografika; praca z wewnętrznym dzieckiem; trans-hipnoza. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Psychiatrycznego oraz członkiem stowarzyszenia NEST (New experience for survivors of trauma).

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content