WIĘCEJ

  Przedświąteczne spotkanie z przedstawicielami Polonii

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia wyjątkowego webinaru “Przedświąteczne spotkanie z przedstawicielami Polonii” zrealizowanego w dniu 22.12.2021 r. o godz. 17.00 czasu polskiego. Podczas webinaru dr Marka Sobisza spotkaliśmy się z przedstawicielami Polonii z różnych stron świata, którzy podzielili się doświadczeniem przeżywania świąt Bożego Narodzenia w kontekście tradycji i zwyczajów, jakie towarzyszą ich przeżywaniu, w środowiskach polskich poza Krajem. Gościem honorowym spotkania była Pani Senator RP Maria Koc. W webinarze wzięli udział : ks. Sebastian Karwowski z Francji, Teresa Berezowska z Kanady, Tadeusz Piłat ze Szwecji, Urszula Stefańska Andreini z Włoch, Irena Biernacka z Białorusi, Alexander Zając z Niemiec i Helena Zawierucha z Ukrainy oraz Artur Kondrat – Prezes Fundacji Polska360. Zapraszamy do oglądania !

  Prowadzący : dr Marek Sobisz – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content