WIĘCEJ

  Jak się przygotować do małych i dużych podróży

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Gdzie się udać? Jakie ubezpieczenie wybrać? Jak szukać pracy i zakwaterowania? A jak zalegalizować pobyt? Co może się przydać w podróży? Jakie aplikacje warto zainstalować? Jak zwiedzać nowe miejsce? Jak poznawać przyjaciół?

  Odpowiedzi na te i inne pytania usłyszycie Państwo na webinarze portalu Polska360.org zrealizowanym w dniu 23.12.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego pt. “Jak się przygotować do małych i dużych podróży?”. Bożena Możejko podzieli się z Państwem praktycznymi wskazówkami, które będą oparte na faktach z jej życia. Zapraszamy do obejrzenia!

  Prowadząca : Bożena Możejko – ekspert Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content