WIĘCEJ

  Sportowa kariera w zagranicznym klubie a reprezentowanie Polski cz. 2

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza na zrealizowany 21.12.21 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinar “Sportowa kariera w zagranicznym klubie a reprezentowanie Polski cz. 2”. Marcin Wierżajtys przybliża nam historię kolejnych sportowców polskiego pochodzenia realizujących swe kariery w różnych dyscyplinach w zagranicznych klubach. Historie m.in. Andrzeja Gołoty, Tomasza Adamka czy Marcina Wasilewskiego ukażą nam złożoność problemów kariery międzynarodowej i reprezentowania Ojczyzny. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia.

  Ekspert :

  Marcin Wierżajtys – absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i były zawodnik uczelnianego klubu taekwondo AZS, zdobywca II miejsca na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Taekwondo olimpijskim w 2002 r., instruktor piłki nożnej, taekwondo olimpijskiego oraz kulturystyki, pedagog i nauczyciel wychowania fizycznego, propagator aktywności ruchowej i zdrowego trybu życia.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content