WIĘCEJ

  Proces rekrutacji – przewodnik dla kandydata

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Masz wykształcenie i cenne umiejętności. Jak teraz z sukcesem znaleźć wymarzonego pracodawcę? Cenne rady dla kandydatów szukających pracy na kolejnym webinarze z cyklu „Środy z BGK” na portalu Polska360.org przekazały widzom 28.04.2021 r. o godz. 15.00 Iga Przybylska i Magda Boguszewska. Czym różni się rekrutacja od selekcji? Jak przygotować CV, żeby pracodawca je zauważył? Co ważnego powinniśmy wiedzieć przed rozmową kwalifikacyjną? Ta wiedza każdemu może pomóc w karierze. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia webinaru !

  Ekspertki : Iga Przybylska i Magdalena Boguszewska

  Iga Przybylska – absolwentka prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swoje kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji, procesach mentoringowych oraz różnych działaniach HR i EB zdobywała w mBanku. Wcześniej w mBanku rozwijała swoje kompetencje w obszarze komunikacji wewnętrznej. W BGK jest odpowiedzialna za realizację procesów rekrutacyjnych oraz budowanie wizerunku banku jako pracodawcy.

  Magdalena Boguszewska – absolwentka Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji w agencjach headhuntingowych w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, a także w działach HR w wielkiej czwórce (PWC), banku (Citibank) oraz HR konsultingu i shared service (Mercer & MMC). W BGK od czerwca 2019 r. współuczestniczy w budowaniu wizerunku pracodawcy, realizacji procesów rekrutacji, procesach exit i outplacement.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content