WIĘCEJ

  Porozmawiajmy o karierze – jak stworzyć swój indywidualny plan rozwoju?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  12 maja 2021 r. godz. 15.00 na portalu Polska360.org odbył się kolejny webinar z cyklu „Środy z BGK” tym razem pt. „Porozmawiajmy o karierze – jak stworzyć swój indywidualny plan rozwoju?” Zachęcamy do jego obejrzenia. W jego trakcie dowiesz się, co to jest Indywidualny Plan Rozwoju (IPR), nauczysz się określać swoje cele rozwojowe, poznasz etapy tworzenia IPR. W jaki sposób pomoże Ci on w realizacji celu biznesowego, rozwoju kompetencji, kariery? O tym w trakcie webinaru opowiada Dorota Główka z Banku Gospodarstwa Krajowego. Zapraszamy.

  Ekspert : Dorota Główka

  Dorota Główka – ekspert ds. rozwoju i szkoleń w Banku Gospodarstwa Krajowego; trener, facylitator, asesor AC/DC. W obszarze HR i szkoleń pracuje od 14 lat. Pani Główka pracowała wiele lat jako rekruter i specjalista ds. szkoleń w międzynarodowym banku komercyjnym oraz w firmie konsultingowej z wielkiej czwórki. Facylitowała programy szkoleniowe w Polsce i za granicą dla międzynarodowych grup (Holandia, Łotwa). Do wspierania innych w rozwoju przygotowywała się podczas Szkoły Trenerów Biznesu Grupy SET, Szkoły Facylitatorów Pathways oraz podyplomowych studiów z Zarządzania Kapitałem Ludzkim na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Absolwentka politologii i public relations na Uniwersytecie Jagiellońskim. Oprócz tematów związanych z HR i rozwojem pracowników zainteresowana tematyką kanadyjską od polityki, zagadnień społecznych po doskonałą literaturę.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content