WIĘCEJ

  Polka na Karaibach

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy serdecznie na spotkanie z Aleksandrą Wołocznik wyemitowane na portalu Polska360.org w dniu 27.04.2021 r. o godz. 19.00, w czasie którego Ola zaprezentowała nam najciekawsze miejsca w Cartagenie de Indias – kolumbijskim mieście, które nazywane jest Perłą Karaibów. Oglądając ten ciekawy webinar dowiecie się, w jakim nietypowym miejscu został tutaj zbudowany mur, po to, aby kilka wieków temu chronić miasto przed atakami piratów. Tak, „Piraci z Karaibów” to nie tylko fikcja filmowa! Sprawdziliśmy, czy karaibskie plaże faktycznie są takie piękne oraz czy w mieście są jakieś polskie akcenty. Zobaczyliśmy, co się jada na Karaibach na obiad. A poza tym dowiedzieliśmy się, jak żyje się w Kolumbii Polce, która zdecydowała się na samotną emigrację do tego egzotycznego kraju. Poczuj lato !! Odkryj nieznane !! Zapraszamy do oglądania !

  Gościem webinaru była :

  Aleksandra Wołocznik – miłośniczka Ameryki Południowej. W grudniu 2020 r. zrezygnowała ze swojego spokojnego życia w Warszawie i przeprowadziła się do Kolumbii – po to, aby spełniać swoje marzenia. Mieszka w jednym z najpiękniejszych miast Ameryki Łacińskiej – Cartagenie de Indias nad Morzem Karaibskim. Fascynuje ją kolumbijska różnorodność kulturowa, tutejsza kuchnia, a także lokalna muzyka „vallenato”, czyli „karaibskie country”.

  Prowadząca : Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą
  https://polska360.org/
  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content