WIĘCEJ

  Polski biznes za granicą od kuchni

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia zrealizowanego w dniu 16.11.2021 r. o godz. 19.30 czasu polskiego webinaru „Polski biznes za granicą od kuchni”. Gośćmi Łukasza Budzyńskiego byli Krzysztof Wantuch – szef kuchni, restaurator, przedsiębiorca, inwestor oraz autor, z sukcesami prowadzący działalność biznesową w Niemczech oraz Krystian Madej, twórca sukcesu projektu DEKANCELARIA podatki i ubezpieczenia, wspierającego Polaków i polskie firmy prowadzące działalność na terenie Niemiec. W programie rozmawialiśmy z gośćmi o pierwszych krokach w biznesie za granicą. O sukcesach, trudnościach i barierach w rozwoju. Opowiedzieliśmy historie naszych gości, które dla wielu naszych rodaków, mogą stać się inspiracją i pozytywną motywacją do rozwoju i tworzenia własnych projektów biznesowych. Zapraszamy Państwa do oglądania !

  Goście :

  Krzysztof Wantuch to szef kuchni, restaurator, przedsiębiorca, inwestor oraz autor. Człowiek wielu pasji i talentów. Typowy generalista. Absolwent turystyki i rekreacji na Uniwersytecie Rzeszowskim. Stypendysta Christelijke Hogeschool Windesheim w Zwolle w Holandii. Początkujący twórca na YouTubie – na swoim kanale w serii „Własna Knajpa” dzieli się swoimi doświadczeniami między innymi z zakresu prowadzenia restauracji. Krzysztof to pasjonat podróży – odwiedził dotychczas piętnaście krajów na trzech kontynentach, komunikuje się w trzech językach. Poza tym to zapalony sportowiec – w przeszłości grał aktywnie w piłkę nożną, brał udział w biegach długodystansowych, trenował sztuki walki, tańczył tańce towarzyskie oraz był reprezentantem szkoły w szachach. Lubi czytać i słuchać mądrzejszych od siebie. Dużo czasu poświęca na rozwój osobisty oraz edukację finansową. Prywatnie Krzysztof to szczęśliwy mąż i dumny tata, opiekun psa i kota. www.facebook.com/ArchieZizishausen; www.konservenmanufaktur.com

  Krystian Madej – twórca sukcesu projektu DEKANCELARIA podatki i ubezpieczenia (https://www.dekancelaria.com) wspierającego Polaków i polskie firmy prowadzące działalność w Niemczech m.in. w branżach informatycznej, budowlanej, architektonicznej oraz e-commerce. Dodatkowo Krystian Madej prowadzi konsultacje z osobami na stanowiskach menadżerskich oraz dla projektów startupowych, tworzonych i wprowadzanych przez Polaków na niemiecki rynek. Mentor, twórca strategii biznesowych, finansowych i podatkowych.

  Prowadzący : Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content