WIĘCEJ

  Jak pisać, aby wszyscy nas rozumieli, czyli prosty język w BGK

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru z cyklu „Środy z BGK” zrealizowanego w dniu 17.11.2021 r. o godz.15.00 czasu polskiego pt. „Jak pisać, aby wszyscy nas rozumieli, czyli prosty język w BGK”. Aleksandra Szlęzak z Banku Gospodarstwa Krajowego przybliży Państwu, co to znaczy pisać prosto i przyjaźnie oraz jakie korzyści przynosi prosty język. W trakcie webinaru dowiemy się ponadto, czy wdrożenie standardu prostego języka w firmie to rzecz łatwa i jak zarządza się zmianą w BGK. Zapraszamy serdecznie !

  Ekspert :

  Aleksandra Szlęzak – starszy specjalista ds. prostego języka w Banku Gospodarstwa Krajowego.
  Z wyróżnieniem ukończyła filologię polską, uczestniczyła w zajęciach dla doktorantów w Instytucie Psychologii PAN, obecnie jest doktorantką w Instytucie Języka Polskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Prelegentka wielu konferencji zarówno ogólnopolskich, jak i międzynarodowych. Członek Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego. Naukowo zajmuje się prostym językiem, socjolingwistyką i lingwistycznym profilowaniem kryminalnym.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content