WIĘCEJ

  Polscy kolejarze w służbie Rzeczypospolitej

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  – 83. rocznica wybuchu II wojny światowej w kontekście wydarzeń w Szymankowie i Tczewie

  22.08.2022 r. godz. 18.00

  Od wczesnych godzin porannych 1 września 1939 r. polscy kolejarze odpowiedzialni za ważny element infrastruktury krytycznej państwa stawiali zacięty opór nacierającym wojskom niemieckim. Niejednokrotnie zapłacili za to najwyższą cenę. Przedstawiciele PKP S.A., Fundacji Grupy PKP i lokalnych władz samorządowych, jak co roku, 1 września wezmą udział w uroczystościach w Szymankowie i Tczewie upamiętniających te wydarzenia. Serdecznie zapraszamy na webinar Polska360.org jaki odbył się 22 sierpnia 2022 r. o godz. 18.00 czasu polskiego. Naszym gościem był dr Rafał Zgorzelski, Członek Zarządu PKP S.A., który opowiadał o oporze polskich kolejarzy we wrześniu 1939 r. oraz upamiętnieniu ich bohaterskich czynów w 83. rocznicę tych wydarzeń. Zapraszamy Państwa do obejrzenia.

  Gość : Rafał Zgorzelski – z wykształcenia doktor nauk humanistycznych w zakresie historii – absolwent Uniwerstetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich i Podyplomowych Studiów Zarządzanie Sprzedażą w Praktyce w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Posiada również tytuł Executive MBA. Doświadczenia zawodowe zdobywał m.in. w przedsiębiorstwach z branży logistycznej, energetycznej i zbrojeniowej. Członek Zarządu Polskich Kolei Państwowych S.A. ds. strategii i logistyki. Przewodniczący Rady Polityki IT Grupy PKP i PKP PLK.

  prowadząca: red. Anna Popek

  Audycja powstała we współpracy z Fundacją Grupy PKP

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content