WIĘCEJ

  Czy media polonijne mają wpływ na wizerunek Polski?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Media traktowane są w Polsce i na świecie jak czwarta władza. Dzięki rozwojowi mediów elektronicznych i możliwościom globalnej komunikacji wiadomości w obecnym czasie docierają do nas niezwykle szybko. Portal Polska360.org zaprasza Państwa serdecznie do obejrzenia webinaru wyemitowanego 14.10.2022 r. o godz. 19.00 czasu polskiego. Naszym gościem była Pani Teresa Sygnarek – prezes Światowego Stowarzyszenia Mediów Polonijnych i organizator V Światowego Forum Mediów Polonijnych 2022 w Lublinie. Czy media polonijne mają wpływ na wizerunek Polski? Jaka jest i może być ich rola w zmieniającym się szybko świecie? Zapraszamy do oglądania i udostępniania.
  Gość:

  Teresa Sygnarek – urodziła się w Polsce, od 1969 roku mieszka w Szwecji. Ukończyła studia na Uniwersytecie w Lund w zakresie marketingu i komunikacji oraz podyplomowe studia International Marketing. Pracowała w sektorze energetycznym i prowadzi własną firmę konsultingową. Działa aktywnie w sektorze pozarządowych organizacji polonijnych. Od 1986 r. aktywny działacz w Ognisku „Kwiaty Polskie” w Malmo, organizacji zrzeszającej dzieci i młodzież pochodzenia polskiego – w latach 2004 – 2016 pełniła funkcję prezesa, a obecnie jest prezesem honorowym tej organizacji. Prezes Zrzeszenia Organizacji Polonijnych w Szwecji, Wiceprezydent Europejskiej Unii Wspólnot Polonijnych. Jest inicjatorką i organizatorem corocznych konferencji dla mediów polonijnych, które mają na celu integrację i szkolenia dla polskich dziennikarzy na świecie. W latach 2014 – 2017 były to Europejskie Fora Mediów Polonijnych, a od roku 2018 przybrały formułę światową. Inicjatorka i prezes Światowego Stowarzyszenia Mediów Polonijnych, redaktor naczelny kwartalnika „Polonia Nowa” w Szwecji.

  Prowadzący: Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content