WIĘCEJ

  Międzynarodowy projekt “Klub Dyplomaty”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  https://fb.watch/hY1FP6yLD9/

  Portal Polska360.org serdecznie zaprasza Państwa do obejrzenia wyemitowanego w dniu 22.09.2022 r. o godz. 15.30 czasu polskiego webinaru poświęconego wyjątkowemu, międzynarodowemu projektowi, którego celem jest promocja historii i kultury Polski – “Klub Dyplomaty”. O założeniach projektu w rozmowie z red. Anną Popek opowiedziała Agnieszka Wójcik – Członek Zarządu Fundacji Kulturalna Polska. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia.

  Gość :

  Agnieszka Wójcik – absolwentka studiów MBA, menadżer z wieloletnim doświadczeniem, założycielka i Członek Zarządu Fundacji Kulturalna Polska

  Prowadząca : Anna Popek – redaktorka, prezenterka telewizyjna i radiowa, założycielka i Prezes Fundacji Kulturalna Polska, działaczka społeczna, animatorka kultury. 

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content