WIĘCEJ

  Dress code – podstawy kompletowania szafy i najlepsze praktyki

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Każdy stara się zdobyć wymarzoną pracę lub piąć się po szczeblach kariery w obecnym miejscu pracy. Poza naszymi umiejętnościami i wiedzą ważny jest także nasz wizerunek zewnętrzny. Zapraszamy serdecznie na kolejny webinar portalu Polska360.org z cyklu „Środy z BGK” – pt. „Dress code – podstawy kompletowania szafy i najlepsze praktyki” wyemitowany 21.04.2021 r. o godz. 15.00. O złotych zasadach dyplomatycznego Dress Code dla kobiet i mężczyzn, najważniejszych elementach profesjonalnego ubioru, zasadach makijażu i noszenia biżuterii opowiada ekspertka Banku Gospodarstwa Krajowego – Magdalena Boguszewska. Kilkadziesiąt minut cennych rad – warto to zobaczyć! Zapraszamy do obejrzenia.

  Ekspert : Magdalena Boguszewska

  Magdalena Boguszewska – absolwentka Psychologii Społecznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji w agencjach headhuntingowych w Polsce oraz Wielkiej Brytanii, a także w działach HR w wielkiej czwórce (PWC), banku (Citibank) oraz HR konsultingu i shared service (Mercer & MMC). W BGK od czerwca 2019 r. współuczestniczy w budowaniu wizerunku pracodawcy, realizacji procesów rekrutacji, procesach exit i outplacement.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content