WIĘCEJ

  Piwniczna-Zdrój

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Piwniczna-Zdrój jest położona nad brzegiem Popradu w centrum Beskidu Sądeckiego, w dolinie pomiędzy górskimi pasmami Radziejowej i Jaworzyny Krynickiej. Piwniczna to miejsce, w którym aktywny wypoczynek łączyć można z kuracjami przywracającymi siły i zdrowie. Wody mineralne wykorzystywane są w programach leczniczych oferowanych m.in. w cieszącym się od lat zaufaniem wczasowiczów OLW Smrek jak i innych tamtejszych pensjonatach i gospodarstwach agroturystycznych.

  Spływ pontonami Popradem to okazja by spróbować czegoś wyjątkowego. Jak na górską rzekę przystało, można uprawiać na niej rafting, spływając pontonem po falach przetaczających się ponad głazami i progami skalnymi. Dolina Popradu chroniona jest w ramach Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Poza krystaliczną wodą, Poprad ma do zaoferowania wspaniałe górskie krajobrazy. Zapierające dech panoramy towarzyszą nam podczas całego spływu. Pontony Piwniczna to wspaniała przygoda dla każdego.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content