WIĘCEJ

  Personal Branding – jak stworzyć markę własną?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zadbaj o swoją pozycję na rynku pracy! Zapraszamy do obejrzenia webinaru portalu Polska360.org w ramach cyklu „Środy z BGK” pt. „Personal Branding – jak stworzyć markę własną?”, wyemitowanego na portalu 07.04.2021 r. o godz. 15.00. Ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego przybliżył widzom zagadnienie „marki osobistej”. Jak marka osobista może pomóc w karierze? Jak ją stworzyć? Z jakich elementów się składa? Co może pomóc w jej dalszym budowaniu? Zachęcamy do obejrzenia webinaru !

  Ekspert : Agnieszka Stasinowska

  Agnieszka Stasinowska – menedżer Zespołu Rekrutacji i EB Banku Gospodarstwa Krajowego. Posiada ponad 14-letnie doświadczenie zawodowe w rekrutacji w firmach z branży FMCF (P&G), Retail (Grupa Empik Media & Fashion) oraz Wielkiej Czwórce (EY). Jest absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Socjologia oraz Studiów Podyplomowych z Doradztwa Zawodowego, Planowania Rozwoju oraz Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Certyfikacja PAPI, SHL i Thomas International. Facylitator i asesor AC/DC.
  https://www.linkedin.com/in/agnieszkastasinowska/

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content