WIĘCEJ

  Linked In i inne media społecznościowe – najskuteczniejsze narzędzia w budowaniu marki osobiste

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Warto zadbać o swoją markę osobistą! Zapraszamy do obejrzenia kolejnego webinaru zrealizowanego 14.04.2021 r. o godz. 15.00 przez Polska360.org we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego. Jak wykorzystać Linked In i inne media społecznościowe do budowy marki osobistej? Na co zwracać szczególną uwagę? Obejrzyjcie nasz webinar ! Warto!

  Ekspert : Anna Krawczyk

  Anna Krawczyk – absolwentka kierunku Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim, studiów podyplomowych z Zarządzania Zasobami Ludzkimi na UW oraz Coachingu w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Posiada blisko dwunastoletnie doświadczenie w rekrutacji zarówno po stronie agencji headhuntingowych, jak i w wewnętrznych działach HR (Agora, EY). W BGK jako Ekspert ds. rekrutacji i EB odpowiedzialna za realizację procesów rekrutacyjnych oraz budowanie wizerunku banku jako pracodawcy. Wierzy w siłę mediów społecznościowych i nowoczesnych technologii jako wsparcia w budowaniu marki. Prywatnie fanka monarchii brytyjskiej, dobrej zielonej herbaty i psów rasy chihuahua.
  https://www.linkedin.com/in/ankrawczyk/

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content