WIĘCEJ

  #LetniaAkademiaBGK – Praktyki bez ściemy. Co robimy w BGK?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy serdecznie na cykl webinarów portalu Polska360.org „Środy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego”. Pierwszy webinar odbył się 31.03.2021 r. o godz. 15.00. Iga Przybylska i Marcelina Kasperska przybliżyła nam projekt #LetniaAkademia BGK. Zapraszamy do obejrzenia webinaru – do poznania idei założenia praktyk, sukcesów poprzednich edycji, procesu rekrutacji na praktyki, a także przebiegu programu i korzyściach z udziału w nim.

  Eksperci : Iga Przybylska, Marcelina Kasperska

  Iga Przybylska – Starszy Specjalista ds. Rekrutacji i EB Banku Gospodarstwa Krajowego. Absolwentka prawa na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Swoje kilkuletnie doświadczenie w rekrutacji, procesach mentoringowych oraz różnych działaniach HR i EB zdobywała w mBanku. Wcześniej w mBanku rozwijała swoje kompetencje w obszarze komunikacji wewnętrznej. W BGK jest odpowiedzialna za realizację procesów rekrutacyjnych oraz budowanie wizerunku banku jako pracodawcy. https://www.linkedin.com/in/iga-przybylska

  Marcelina Kasperska – Departament Programów Europejskich Banku Gospodarstwa Krajowego. Studentka biznesu międzynarodowego, negocjacji i politologii. Była praktykantka BGK, od września kontynuująca pracę w BGK w Departamencie Programów Europejskich. Przed pracą w BGK zdobywała doświadczenie na zagranicznym stażu w Londynie. Dodatkowo związana z działalnością Forum Młodych Dyplomatów oraz Klubu Lidera Rzeczypospolitej.
  https://www.linkedin.com/in/marcelina-kasperska-aa5751191/

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content