WIĘCEJ

  Odpowiedzialność społeczna z perspektywy banku rozwoju

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru z cyklu „Środy z BGK” – pt. „Odpowiedzialność społeczna z perspektywy banku rozwoju”, który został wyemitowany 27.10.2021 r. o godz. 15.00 czasu polskiego. W jego trakcie dowiedzą się Państwo, czym jest CSR, ESG i zrównoważony rozwój, jak wygląda zarządzanie tymi tematami w bankowości rozwoju oraz jakie jest tło geopolityczne odpowiedzialności społecznej. Ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego – Przemysław Kulik przybliżył w jego trakcie także, jakie jest podejście BGK do zrównoważonego rozwoju społeczno-gospodarczego Polski. Zapraszamy na dużą dozę ciekawych informacji.

  Ekspert :

  Przemysław Kulik – manager społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju organizacji, z wieloletnim doświadczeniem zarówno po stronie korporacji, start-upów, jak i NGO. W okresie 2006-2016 pracował w marketingu i komunikacji korporacyjnej Grupy PZU, w ostatnich latach jako koordynator ds. CSR, kierujący również zespołem wsparcia programów zdrowotnych PZU. W latach 2016-2018 odpowiadał za strategię i rozwój Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa, a także za budowanie przedsiębiorczości społecznej fundacji. Społecznie pełnił funkcję przewodniczącego rady fundacji onkologicznej „Znajdź Pomoc” w latach 2018-2021. Od 2020 pełni funkcję CSR Managera w Banku Gospodarstwa Krajowego.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content