WIĘCEJ

  II Autorajd 3 Maja – Wilno – Zułów – Wilno

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org serdecznie zaprasza Państwa do obejrzenie wyemitowanego w dniu 25.10.2021 r. o godz. 18.00 czasu polskiego wywiadu online z Panem Markiem Kubiakiem – Prezesem Oddziału Związku Polaków na Litwie miasta Wilna. Webinar poświęcony był „II Autorajdowi 3 Maja” zorganizowanemu na Litwie 23.10.2021 r. w 230 rocznicę uchwalenia Zaręczenia Wzajemnego Obojga Narodów – Rzeczypospolitej Polskiej i Wielkiego Księstwa Litewskiego. Zaręczenie było aktem wykonawczym do Konstytucji 3 Maja. Współorganizatorami Rajdu byli : Ośrodek „Wilnoteka” i Dom Kultury Polskiej w Wilnie przy współpracy z Ambasadą RP w Wilnie oraz Fundacją Pomoc Polakom na Wschodzie. Zapraszamy Państwa serdecznie do obejrzenia.

  Gość :

  Marek Kubiak – prezes Związku Polaków na Litwie oddział miasta Wilna, kierownik klubu wschodnich sztuk walki, wieloletni działacz społeczny

  Prowadząca : Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content