WIĘCEJ

  Agnieszka Wronkowska – własny biznes w Indiach

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org serdecznie zaprasza Państwa do obejrzenia zrealizowanego w dniu 27.10.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego wyjątkowego webinaru “Agnieszka Wronkowska – własny biznes w Indiach”. W trakcie tego wydarzenia, realizowanego przez ekspertkę naszego portalu – Panią Anitę Budziszewską, poznają Państwo losy Polki aktywnie działającej biznesowo, ale i społecznie w Indiach – Pani Agnieszki Wronkowskiej, a także dowiedzą się o sukcesach Polaków w tym kraju. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia !

  Gość :

  Agnieszka Wronkowska – absolwentka Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu na kierunku Politologia. Od 2008 do 2020 r. związana z Indiami poprzez współpracę z Toruńskimi Zakładami Materiałów Opatrunkowych S.A. Przez 12 lat kreowała biznes TZMO S.A. w Indiach z dużym naciskiem na wzmacnianie pozycji kobiet. Poprzez organizację i koordynację m. in. projektu Bella Training Programme zaangażowana w promowanie higieny i budowanie świadomości zdrowia kobiet szczególnie w najuboższych regionach Indii. Obecnie mieszka w Holandii, mama kilkumiesięcznej Alinki.
  https://www.linkedin.com/in/agnieszka-wronkowska-547ab5b/

  Ekspert :

  Anita Budziszewska – Katedra Dyplomacji i Instytucji Międzynarodowych, Wydział Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytet Warszawski. Obszar specjalizacji: kultura w stosunkach i prawie międzynarodowym; organizacje międzynarodowe. Absolwentka SGH, Europejskiej Akademii Dyplomacji; Instytutu Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Podyplomowych Studiów Prawa Międzynarodowego UW. Stypendystka na University of Nottingham. Staże naukowe i zawodowe in. w Polskim Przedstawicielstwie przy ONZ w Genewie, studyjno-szkoleniowe m.in.: w Europejskim Trybunale Praw Człowieka w Strasburgu, University of Oxford i University of Zurych. Autorka polskich i międzynarodowych publikacji z zakresu kulturalnych praw człowieka/prawa do kultury. W latach 2011-2020 koordynator ds. mobilności,wymiany i współpracy międzynarodowej na WNPiSM Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 2016-2020 r.: Pełnomocnik Dziekana Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych ds. współpracy międzynarodowej w ramach programu Erasmus (EU). Zaangażowana w wiele projektów polskich i międzynarodowych, w tym m.in. Międzynarodowy Festiwal Filmów Dokumentalnych Human Doc (w latach 2014 – 2018), w tym udział w Jury konkursowym; członek Komitetu Organizacyjnego pierwszego w Polsce 8. Paneuropejskiego Kongresu Stosunków Międzynarodowych współorganizowanego z European International Studies Association. Uczestnik licznych wykładów zagranicą, w tym w wielu krajach w Europie i Indiach. Poza zawodowo pasjonatka koni i jeździectwa.

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content