WIĘCEJ

  Kongres 60 milionów w Gdańsku – ze Zbigniewem Klonowskim o globalnym zjeździe Polonii

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Polska360.org zaprasza do obejrzenia webinaru wyemitowanego w dniu 14.07.2022 r. o godz. 20.00 czasu polskiego poświęconego kolejnemu Kongresowi 60 Milionów – globalnemu zjazdowi Polonii. Tym razem odbędzie się on w dniach 18-21.08.2022 r. w Gdańsku. O początkach i rozwoju Kongresu, o jego zbliżającej się edycji oraz o tym jak wzmacniać biznesowe relacje Polaków na całym świecie z Prezesem Edwardem Klonowskim rozmawiał ekspert portalu – Łukasz Budzyński. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

  Gość :

  Zbigniew Klonowski – absolwent Wydziału Handlu Zagranicznego Uniwersytetu Gdańskiego oraz studiów podyplomowych MBA zorganizowanych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów wraz z University of Strathclyde w Glasgow. W latach 1994-2000 związany z Toruńskimi Piwnicami Win Vinpol, przechodząc drogę od Menedżera Importu i Eksportu, kończąc jako Członek Rady Nadzorczej. Od 1999 r. współtwórca i Prezes Zarządu grupy kapitałowej Trias S.A., w skład której wchodzą m.in. spółki Trias AVI, VES, DIGISERVICE, Azoty Arena Operator i CWK Operator oraz Trias International w USA. Laureat Nagrody Prezydenta Miasta Torunia w kategorii przedsiębiorczości za rok 2003, a w 2004 r. w konkursie o Laur Businessmana, organizowanym przez redakcję „Businessman Magazine” oraz PricewaterhouseCoopers – nominowany do grona pięciu najlepszych przedsiębiorców w Kraju. Pełni szereg funkcji społecznych, w tym m.in. w Radzie Fundacji Przyjaciół Planetarium i Muzeum Mikołaja Kopernika, Prezesa Sekcji Nośników Audiowizualnych w KIG Elektroniki i Telekomunikacji oraz Wiceprezesa Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Rozwoju Infrastruktury Sportu. Ponadto jest współzałożycielem i Przewodniczącym Komitetu Organizacyjnego Kongresu 60MLN.PL.

  Prowadzący : Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:21:15

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej

  Serdecznie zapraszamy na rozmowę o najnowszej historii polskiej branży cukrowniczej. Gościem TVPolska 360 będzie Pan Stanisław Lubaś - pracownik...

  Zobacz także

  Skip to content