WIĘCEJ

  Laureatki konkursu wokalnego IV Festiwalu “Walczącym o Niepodległość”

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  W listopadzie 2021 r. na portalu Polska360.org mogli Państwo oglądać na żywo zmagania finałowe konkursu wokalnego pieśni patriotycznej w ramach IV Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Pamięci „Walczącym o Niepodległość”. 07.12.2021 r. o godz. 20.00 czasu polskiego Polska360.org zrealizowała spotkanie online z laureatkami tegorocznego konkursu – Sandrą Aleksanderek (II miejsce) oraz Aleksandrą Muszyńską (III miejsce). Jak wspominają zmagania konkursowe ? Czym jest dla nich śpiew ? Jakie mają plany na przyszłość ? Odpowiedzi na te i inne interesujące pytania zostały udzielone w trakcie wywiadu. Zapraszamy do obejrzenia !

  Goście :

  Sandra Aleksanderek – laureatka II miejsca konkursu wokalnego pieśni patriotycznych IV Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Pamięci „Walczącym o Niepodległość”. Śpiewanie to jej pasja i wiąże z nim swoją przyszłość. Jest laureatką konkursów na szczeblu wojewódzkim, ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Sandra tworzy własne teksty piosenek. Poprzez śpiewanie wyraża swoje uczucia, a największą radość czerpie, gdy swoją pasją może pomagać innym ludziom, dlatego też często uczestniczy w koncertach charytatywnych.

  Aleksandra Muszyńska – laureatka III miejsca konkursu wokalnego pieśni patriotycznych IV Międzynarodowego Festiwalu Pieśni Pamięci „Walczącym o Niepodległość”. Mieszka w Białymstoku i tu studiuje na Akademii Teatralnej.

  Prowadząca : Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content