WIĘCEJ

  Zarządzanie projektami – jak to się robi w BGK?

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru z cyklu „Środy z BGK” zrealizowanego w dniu 01.12.2021 r. o godz. 15.00 czasu polskiego. O zarządzaniu projektami z perspektywy : Strategia, ludzie, standardy opowiedziały Justyna Kwiatkowska i Anna Kowalik – ekspertki ds. PMO w Banku Gospodarstwa Krajowego, od wielu lat związane z obszarem zarządzania zmianą, który został doceniony w 2021 roku nagrodą PMO AWARD 2021. Zapraszamy do obejrzenia !

  Eksperci :

  Justyna Kwiatkowska – ekspert ds. PMO w Banku Gospodarstwa Krajowego. Absolwentka Wyższej Szkoły Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie. Certyfikowany Trener szkoleniowy. Członek Stowarzyszenia IPMA Polska oraz zwyciężczyni konkursu PMO Award na najbardziej dojrzałe PMO.

  Anna Kowalik – ekspert ds. PMO w Banku Gospodarstwa Krajowego. Absolwentka Wyższej Szkoły Bankowości i finansów oraz zarządzania zasobami ludzkimi. Certyfikowany Specjalista ds. Zarządzania Projektami. Członek Stowarzyszenia IPMA Polska oraz dwukrotna zwyciężczyni konkursu PMO Award na najbardziej dojrzałe PMO.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content