WIĘCEJ

  Globalne perspektywy i wyzwania dla wzrostu gospodarczego z polskiej perspektywy

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  „Globalne perspektywy i wyzwania dla wzrostu gospodarczego z polskiej perspektywy” to kolejny webinar Polska360.org z cyklu „Środy z BGK” na który zapraszamy Państwa. Został on wyemitowany 10.11.21 r. o godz. 15.00 czasu polskiego na naszym portalu. Mateusz Walewski – główny ekonomista Banku Gospodarstwa Krajowego przybliży Państwu zagadnienia dotyczące : mechanizmów i skutków popandemicznej odbudowy gospodarczej oraz wyzwań dla globalnej i polskiej sytuacji ekonomicznej. W trakcie webinaru dowiedzą się Państwo także, jakie miejsce zajmuje Polska w globalnej gospodarce. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia.

  Ekspert :

  Mateusz Walewski – Główny ekonomista Banku Gospodarstwa Krajowego od 2018 roku. Wcześniej pracował między innymi w PwC, Centrum Analiz Społeczno-Ekonomicznych CASE i Instytucie Badań Edukacyjnych. Uczestnik wielu projektów badawczych i doradczych dla sektora prywatnego i rządów krajów Europy Centralnej i Wschodniej. Członek Zespołu Doradców Strategicznych Premiera w latach 2008-2010. Autor publikacji na tematy makroekonomiczne, fiskalne oraz dotyczące zagadnień rynku pracy i polityki społecznej. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i University of Sussex.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content