WIĘCEJ

  Polska – Islandia – polsko-polskie mosty

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy do obejrzenia webinaru portalu Polska360.org wyemitowanego w dniu 19.10.2022 r. o godzinie 20:30 czasu polskiego (18:30 czasu islandzkiego) webinaru “Polska – Islandia – polsko-polskie mosty”. Podczas rozmowy przeniesiemy się do oddalonego od naszego studia o 3200 kilometrów miasta Húsavík. Z Rafałem Dąbrowskim, który od 16 lat mieszka na Islandii porozmawialiśmy o wyspie, o życiu Polonii i realiach tak długiego pobytu. Naszym drugim gościem był Emil Jaworowski, który wspólnie z Rafałem stworzył “biznesowy most” łączący oba kraje. Jaki to “biznes”? Możemy tylko powiedzieć, że bardzo zdrowy! Więcej dowiecie się Państwo z rozmowy, którą poprowadził Łukasz Budzyński. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia!

  Goście: Rafał Dąbrowski, Emil Jaworowski

  Prowadzący: Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  Poprzedni artykuł
  Następny artykuł

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content