WIĘCEJ

  BGK – pomoc Ukrainie

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  [English below]

  BGK w imieniu Національний банк України (National Bank of Ukraine) otworzył specjalne konto, na które można wpłacać pieniądze na pomoc Ukrainie💙💛 Środki trafią bezpośrednio do Narodowego Banku Ukrainy, który przeznaczy je na potrzebne działania. Wpłat na konto należy dokonywać w PLN (polskich złotówkach).

  📌Numer rachunku: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002
  📌Tytuł przelewu: Wsparcie dla Ukrainy.

  Dowiedz się więcej👉https://www.bgk.pl/aktualnosc/bgk-we-wspolpracy-z-narodowym-bankiem-ukrainy-otworzyl-specjalny-rachunek-do-wplat-na-pomoc-dla-ukrainy/

  BGK on behalf of Національний банк України (National Bank of Ukraine) has opened a special account into which money can be paid to help Ukraine. The funds will go directly to the National Bank of Ukraine that will allocate them to the necessary activities. Payments to the account should be made in PLN.

  📌The account number: 91 1130 0007 0080 2394 3520 0002
  📌Transfer title: Wsparcie dla Ukrainy (Support for Ukraine)

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  Najnowsze

  Nieznana historia warszawskiej Pragi

  Praga należy do najciekawszych i najchętniej odwiedzanych przez turystów rejonów Warszawy. Ma swoją własną historię i tożsamość. Nie wszyscy...

  Zobacz także

  Skip to content