WIĘCEJ

  3W – woda, wodór, węgiel. Zmiana stylu życia i szansa dla polskiej gospodarki

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru z cyklu „Środy z BGK” zrealizowanego w dniu 16.02.2022 r. o godz. 15.00 czasu polskiego – “3W – woda, wodór, węgiel. Zmiana stylu życia i szansa dla polskiej gospodarki”. 3W to nowa inicjatywa Banku Gospodarstwa Krajowego, która opiera się na odpowiednim wykorzystaniu trzech zasobów: wody, wodoru i węgla. Bez wody nie byłoby życia, wodór to przyszłość energetyki, a nowe technologie węglowe mogą niebawem zrewolucjonizować nasze życie. O samej inicjatywie, o stylu życia 3W opowiadają Adam Żelezik oraz Łukasz Szelecki. Łączyli się także z ekspertami, z którymi rozmawiali o szansach, jakie stwarza nowe podejście do wody, wodoru i węgla. Zapraszamy do obejrzenia !

  Eksperci :

  Adam Żelezik – Dyrektor Biura Inicjatyw Strategicznych w Banku Gospodarstwa Krajowego, od 20 lat związany jest z sektorem finansowym, w szczególności bankowością korporacyjną. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Centrum Bankowości Korporacyjnej ING Banku Śląskiego we Wrocławiu, następnie w roli Dyrektora Regionu Dolny Śląsk w DNB Bank Polska tworzył struktury regionalne bankowości korporacyjnej oraz rozwijał i wzmacniał obecność banku w regionie. W latach 2010-2016 jako zarządzający pionem sprawował nadzór nad strukturami regionalnymi, sprzedażą specjalistyczną oraz obszarem analiz kredytowych. Był jednym z liderów projektu restrukturyzacji banku i optymalizacji procesów biznesowych. W ostatnich latach rozwijał swoje kompetencje i zbierał doświadczenia zawodowe w obszarze wytwarzania zdrowej żywności, powołując do życia start-up zajmujący się produkcją bio pieczywa i przekąsek bezglutenowych. Prywatnie mąż i ojciec trójki dzieci. Miłośnik podróży, sztuki nowoczesnej i dizajnu.

  Łukasz Szelecki – Menedżer ds. projektów strategicznych w Banku Gospodarstwa Krajowego, od 18 lat związany jest z mediami i komunikacją. Pracował jako dziennikarz radiowy, telewizyjny i internetowy. M.in. był dziennikarzem sejmowym Radia TOK FM i TV POLSAT, kierował także pracą wydawców, reporterów i redaktorów wideo w Ringier Axel Springer Polska (m.in. Onet i Fakt24). Pracował także jako rzecznik prasowy Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego. W ostatnich latach był związany z agencjami PR, gdzie pełnił funkcje menedżerskie i dyrektorskie.
  Łukasz Szelecki związany jest także z Uniwersytetem Warszawskim. Jest doktorem nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Specjalizuje się w tematyce systemu politycznego RP, partii politycznych i prawa konstytucyjnego. Prywatnie wielki miłośnik kuchni śródziemnomorskiej i literatury skandynawskiej.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą
  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content