WIĘCEJ

  Gwarancje jako skuteczny system wsparcia – pakiet pomocy BGK dla firm

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Kolejna odsłona cyklu „Środy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego”. Polska360.org serdecznie zaprasza do obejrzenia wyemitowanego w dniu 23.02.2022 r. o godz. 15.00 webinaru „Gwarancje jako skuteczny system wsparcia – pakiet wsparcia BGK”. Jak ułatwić sobie dostęp do finansowania dłużnego oraz jakie korzyści zapewniają gwarancje BGK ? O ofercie skierowanej do polskich przedsiębiorców opowiada Piotr Natkański. Zapraszamy serdecznie Państwa do obejrzenia !

  Ekspert :

  Piotr Natkański – dyrektor ds. sprzedaży w Departamencie Gwarancji i Poręczeń Banku Gospodarstwa Krajowego. Doświadczony ekspert z zakresu instrumentów finansowych UE ze szczególnym uwzględnieniem produktów gwarancyjnych dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Specjalizuje się w obszarze projektowania i sprzedaży oferty gwarancyjnej BGK w ramach współpracy z sektorem rządowym oraz bankami kredytującymi.
  Od początku kariery zawodowej związany z tematyką funduszy europejskich na szczeblu administracji rządowej. Pracował w Ministerstwie Gospodarki, Ministerstwie Rozwoju Regionalnego oraz w Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Swoje ponad 15-letnie doświadczenie zawodowe zdobywał jako ekspert uczestniczący w ocenie wniosków o dofinansowanie projektów, kontroli instytucjonalnej oraz kontroli projektów. Od ponad 10 lat specjalizuje się jako ekspert prowadzący szkolenia i wystąpienia na temat instrumentów wsparcia dla przedsiębiorców oraz kontroli i rozliczania projektów.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  www.polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content