WIĘCEJ

  Zawsze walczę do końca – spotkanie z Arturem Kuciapskim

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Zapraszamy do obejrzenia kolejnego, sportowego webinaru Polska360.org wyemitowanego w dniu 22.07.21 r. o godz. 20.00. „Zawsze walczę do końca” to spotkanie z Mistrzem, a właściwie w tym przypadku, z wicemistrzem Europy w biegu na 800 m, ambasadorem portalu Polska360.org – Arturem Kuciapskim. Porozmawialiśmy z nim o trudnej drodze na sportowy szczyt, o wartościach, które niesie za sobą reprezentowanie Polski na arenie międzynarodowej, o tym jak blisko jest od sportowego nieba do piekła, o polskiej „modzie” na bieganie i życiu po karierze zawodowego sportowca. Zapraszamy do obejrzenia – duża dawka motywacji i pozytywnej energii gwarantowana!

  Gość :

  Artur Kuciapski – polski lekkoatleta, średniodystansowiec. Wicemistrz Europy i młodzieżowy Mistrz Europy w biegu na 800 m. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Przez wielu ekspertów był typowany jako następca Adama Kszczota. Niestety w wieku zaledwie 25 lat zrezygnował z wyczynowego uprawiania sportu. Powodem tej decyzji były nawracające kontuzje oraz nieuleczalna choroba.

  Prowadzący : Łukasz Budzyński – ekspert ds. sportu portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą
  https://polska360.org/
  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content