WIĘCEJ

  Upamiętnienie Powstania Warszawskiego na Pradze i inne inicjatywy patriotyczne Grupy PKP

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  W tym roku przypada 77. rocznica Powstania Warszawskiego, wydarzenia ważnego w pamięci wszystkich Polaków niezależnie, gdzie znajdują się na świecie. W związku z tym zapraszamy Państwa do obejrzenia kolejnego webinaru Polska360.org, jaki został wyemitowany w dniu 03.08.2021 r. o godz. 18.00. W rozmowie z Panem Rafałem Zgorzelskim – członkiem zarządu PKP S.A. przypomnieliśmy mniej znane wydarzenia z walk powstańczych na warszawskiej Pradze, porozmawialiśmy o cennych inicjatywach Grupy PKP oraz Fundacji Grupy PKP upamiętniających ważne wydarzenia i polskie postacie historyczne, dowiedzieliśmy się o przywiązaniu polskich kolejarzy do kultywowania ważnych wydarzeń w historii Polski XX w. oraz ich dbałości o dziedzictwo kolejowe. Dowiedzieliśmy się także, czym jest Patriotyzm Ekonomiczny i jak jest wcielany w życie w Grupie PKP i nie tylko. Zachęcamy Wszystkich Państwa do jego obejrzenia. Gość : Rafał Zgorzelski – członek Zarządu PKP S.A. Rafał Zgorzelski – członek Zarządu Polskich Kolei Państwowych S.A. odpowiedzialny za strategię, sprawy klienta, logistykę, cyfryzację, badania i rozwój. Przewodniczący Rady Nadzorczej PKP TELKOL Sp. z o.o oraz Przewodniczący Rady Nadzorczej Kolejowych Zakładów Łączności Sp. z o.o. Współpracuje z Wydziałem Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie. Z wykształcenia doktor nauk humanistycznych w zakresie historii – absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Podyplomowych Studiów Menedżerskich i Podyplomowych Studiów Zarządzania Sprzedażą w Praktyce w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu. Posiada także tytuł Executive MBA. Ukończył również prestiżowy kurs GPW Growth Academy. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w przedsiębiorstwach z branży logistycznej, energetycznej i zbrojeniowej, zarówno w organach zarządczych, jak i nadzorczych spółek kapitałowych. Bezpośrednio przed objęciem funkcji Członka Zarządu PKP S.A. pracował w Ministerstwie Aktywów Państwowych, gdzie odpowiadał za nadzór nad spółkami sektora kolejowego oraz przedsiębiorstwami komunikacji samochodowej. Zasiadał także m.in. w Radzie Nadzorczej PKP S.A. oraz „Euroterminal Sławków” sp. z o.o. Prelegent i uczestnik licznych sympozjów i konferencji oraz wydarzeń o charakterze gospodarczym. Autor wielu publikacji, artykułów i analiz, w tym o tematyce historycznej, społeczno–kulturalnej i z zakresu praktyki gospodarczej. Promotor idei Patriotyzmu ekonomicznego. Prowadzący : Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą https://polska360.org/ https://www.facebook.com/Polska360.org Projekt dofinansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach zadania publicznego dotyczącego pomocy Polonii i Polakom za granicą. Publikacja wyraża jedynie poglądy autorów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content