WIĘCEJ

  Święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza Państwa do obejrzenia zrealizowanego w dniu 17.12.2021 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinaru Marka Sobisza pt. “Święta Bożego Narodzenia w Stanach Zjednoczonych”. Podczas spotkania zaproszeni goście – Marta Gałecka, Alina K. Scott i Marianna Chocianowska opowiedzą nam, jak przeżywają okres świąteczny Polacy mieszkający w USA oraz podzielą się swoimi doświadczeniami, jak wygląda czas świąteczny w tym kraju. Poczujmy magię Świąt ! Zapraszamy do obejrzenia !

  Goście :

  Marta Gałecka – studentka dziennikarstwa ze specjalnością komunikacja medialno-kulturowa na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Wzięła udział w programie wymiany międzynarodowej Au Pair in America i przez kilka lat mieszkała z amerykańską rodziną w Arlington niedaleko Waszyngtonu. Interesuje się kulturą Stanów Zjednoczonych, podróżami i religią.

  Alina K. Scott – Polka od wielu lat mieszkająca w Alexandrii w stanie Wirginia niedaleko Waszyngtonu. Jest mamą 9-letniego Parkera. Chętnie opowie nam o zwyczajach świątecznych swojej polsko-amerykańskiej rodziny.

  Marianna Chocianowska – mieszkała z amerykańską rodziną i pomagała w opiece nad ich dziećmi i bardzo chciałaby podzielić się z nami swoimi wspomnieniami z Bożego Narodzenia spędzanego daleko od Ojczyzny.

  Prowadzący : dr Marek Sobisz – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content