WIĘCEJ

  Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Czy myślałeś/aś o założeniu pierwszego biznesu? Czy finanse ograniczały Twoją kreatywność i chęć usamodzielnienia się? Zapraszamy do obejrzenia webinaru Polska360.org zrealizowanego 26.05.2021 r. o godz. 15.00 w ramach cyklu “Środy z BGK” pt. „Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie”. Poprowadziła go Pani Katarzyna Kudzia z Banku Gospodarstwa Krajowego. W jego trakcie dowiecie się, jak uzyskać pożyczkę na założenie własnej firmy w Polsce i utworzenie miejsca pracy, z jakich szkoleń i doradztwa mogą skorzystać pożyczkobiorcy, czy można liczyć na umorzenie części pożyczki po spełnieniu określonych warunków. A to wszystko poparte przykładami historii osób, którym udało się założyć własny biznes przy wsparciu z programu. Zapraszamy do obejrzenia, także osoby myślące o powrocie do Polski i założeniu własnego biznesu !

  ekspert : Katarzyna Kudzia

  Katarzyna Kudzia – starszy specjalista w Departamencie Programów Europejskich Banku Gospodarstwa Krajowego. Jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie na kierunku Gospodarka i administracja publiczna. Posiada ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe z zakresu unijnych oraz krajowych instrumentów wsparcia, zdobyte dzięki pracy w BGK.

  Partner cyklu webinarów „Środy z BGK” – Mecenas projektu portalu Polska360.org :

  https://www.bgk.pl/

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą

  https://polska360.org/

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content