WIĘCEJ

  Osobowość Polonijna Roku 2022 im. Edyty Felszytńskiej

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza do obejrzenia wyemitowanego w dniu 25.10.2022 r. o godz. 19.00 czasu polskiego webinaru „Osobowość Polonijna Roku 2022 im. Edyty Felsztyńskiej”. Naszymi gośćmi były Ursula Golda i Bożena Krasoń z organizacji „Spotkania Polonijne” z Włoch – organizatora tego ważnego konkursu doceniającego dorobek aktywnych Polaków na świecie. Kto został tegorocznym laureatem nagród i wyróżnień? Jakimi jeszcze projektami zajmują się „Spotkania Polonijne”? Tego dowiedzą się Państwo, słuchając naszego webinaru. Zapraszamy serdecznie!

  Goście:

  Ursula Golda – pomysłodawczyni projektu Spotkania Polonijne, który ma na celu wspieranie i jednoczenie Polaków i Polonii na całym świecie. Inicjatorka konkursu Osobowość Polonijna Roku im. Edyty Felsztyńskiej. Współautorka ebooka „W miejscu w którym przyszło nam się znaleźć„, który powstał z myślą o rodzinach dzieci leczonych w szpitalu Dzieciątka Jezus w Rzymie. Jej dewizą jest dobra organizacja i odpowiedzialność w życiu, a celem dawanie jak najwięcej dobra każdego dnia. Właścicielka Locazione Turistica a Roma. Tłumaczka polsko-włoska wpisana do Rejestru Doradców Technicznych Sądu Rzymskiego. Pasjonatka kuchni śródziemnomorskiej i regionalnej.

  Bożena Krasoń – certyfikowana dietetyczka, promotorka zdrowia, trenerka osobista, mentorka, prelegentka. Autorka dwóch ebooków – “Zdrowie na lato”, “Zdrowie na jesień i zimę”. Współautorka ebooka „W miejscu, w którym przyszło nam się znaleźć…”, który powstał z myślą o rodzinach dzieci leczonych w szpitalu Dzieciątka Jezus w Rzymie. Współzałożycielka i koordynatorka Spotkań Polonijnych. Współorganizatorka i uczestniczka wielu wydarzeń polonijnych. W swojej działalności kieruje się mottem św. Jana Pawła II ,,Bogatym nie jest ten kto posiada, ale ten kto daje”. Pasjonatka zdrowej kuchni, kuchni włoskiej i regionalnej. Mieszka we Włoszech.

  Prowadząca: Aneta Hoffmann – redaktor naczelna portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content