WIĘCEJ

  Magic Football Academy – Polski sukces w mekce światowego futbolu!

  Warto przeczytać

  Polska360.org
  Polska360.org
  Polska360 jest miejscem, w którym będą wzmacniane pozycje środowisk polskich i polonijnych w kraju ich zamieszkania, poprzez prowadzone webinaria, szkolenia prowadzone przez ekspertów.

  Portal Polska360.org zaprasza do obejrzenia wyemitowanego w dniu 27.10.2022 r. o godzinie 19:00 czasu polskiego wyjątkowego webinaru z założycielami jednej z największych, polonijnych akademii piłkarskich na świecie. Mariusz Czekalski i Seweryn Kowalczewski opowiedzieli nam o trudnych początkach na futbolowym rynku w Wielkiej Brytanii, o rozwoju i strukturach Akademii oraz coraz większych sukcesach ich podopiecznych. Poza tym, w rozmowie z Łukaszem Budzyńskim, opowiedzieli o piłkarskiej kulturze w Anglii oraz pokusili się o typowanie zwycięzcy zbliżającego się Mundialu. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia!

  Goście : Mariusz Czekalski, Seweryn Kowalczewski

  Prowadzący: Łukasz Budzyński – ekspert portalu Polska360.org

  Portal Polska360.org – dla i o Polonii i Polakach za granicą – www.polska360.org

  https://www.facebook.com/Polska360.org

  Projekt finansowany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2022.

  Publikacja wyraża jedynie poglądy autora/ów i nie może być utożsamiana z oficjalnym stanowiskiem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać swój komentarz!
  Proszę podać swoje imię tutaj

  spot_img

  Najnowsze

  00:15:47

  Najnowsza historia polskiej branży cukrowniczej – 2

  Serdecznie zapraszamy na kolejny odcinek programu o najnowszej historii polskiego cukrownictwa. Jego gościem będzie Pan Stanisław Lubaś - przewodniczący...

  Zobacz także

  Skip to content